Przedszkole na medal - plebiscyt Dziennika Zachodniego

Przedszkole na medal – plebiscyt Dziennika Zachodniego

Kochani, bardzo miło jest nam poinformować iż zostaliśmy nominowani do plebiscytu Dziennika Zachodniego – Przedszkole na medal. Bardzo dziękujemy za tą nominację i mamy nadzieję, że uda nam się wspólnie wygrać.

A jest o co walczyć.

PRZEDSZKOLE ROKU 2018

• Przedszkola, które w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów, otrzymają:
  • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu Przedszkole Roku 2018 w mieście lub powiecie
  • zaproszenie na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla przedszkoli
  • prezentację przedszkola na stronach tygodnika „Dziennika Zachodniego”
  • voucher na promocję przedszkola na łamach „Dziennika Zachodniego” o wartości 3000 złotych
  • pokaz rycerski organizowany przez Bractwo Rycerskie Zamku Będzin W umówionym terminie do przedszkola przybędzie rycerz ubrany w zbroję, by zaprezentować rycerskie uzbrojenie oraz broń używaną w średniowieczu. Na koniec pokazu będzie też czas na wspólne zdjęcia.
  • zestaw zabawek od firmy WADER

Przedszkola, które zajmą drugie i trzecie miejsca w miastach i powiatach otrzymają:

• dyplom potwierdzający zdobycie drugiego lub trzeciego miejsca w plebiscycie
  • prezentację przedszkola na stronach tygodnika gazety
  • vouchery na reklamę przedszkola na łamach „Dziennika Zachodniego” o wartości 2000 złotych (za drugie miejsce) i 1000 złotych (za trzecie miejsce)

Sześć przedszkoli z całego województwa, które zdobędą najwięcej głosów otrzyma profesjonalny oczyszczacz powietrza marki Lifeair 500C.

Sami widzicie, że jest o co powalczyć 🙂 Ale to nie wszystko. Dokładnie jakie nagrody czekają na zwycięzców możecie zobaczyć TUTAJ

Zachęcamy wszystkich Rodziców, Dziadków i cale Rodziny naszych super przedszkolaków do głosowania na Przedszkole Sowia 5 w plebiscycie. Mamy nadzieję, że dyplom Przedszkole na medal – będzie nasz.

przedszkole na medal