Przedszkole w Siemianowicach Śląskich

Przedszkole Siemianowice

Mieszkasz w Siemianowicach i szukasz przedszkola dla swojego dziecka? Które wybrać? Które będzie idealne? Przedszkole Siemianowice – które najlepsze? Zastanówmy się,  co warto  brać pod uwagę przy wyborze przedszkola?

Wybór przedszkola dla swojego dziecka to niezwykle ważna decyzja. Oto kilka czynników, które warto wziąć pod uwagę:

Lokalizacja:

• Bliskość domu lub miejsca pracy może ułatwić logistykę.
  • Bezpieczna okolica sprzyja komfortowi i bezpieczeństwu dziecka.

Nasze Przedszkole Sowia 5 w Siemianowicach Śląskich jest położone w malowniczej i bardzo bezpiecznej okolicy. Dojazd do naszego przedszkola jest łatwy, a brak korków w okolicy sprawia, że dojedziecie szybko i bezproblemowo. To, że jesteśmy oddaleni od centrum miasta sprawia, że Twoje dziecko spędza połowę dnia w ciszy, bez hałasu ulicznego. To dla rozwoju dziecka bardzo ważne.  Gdy wybieramy się na spacer (a robimy to codziennie) nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swojego dziecka. Lokalizacja Przedszkola Sowia 5 jest idealna. W pobliżu mamy Park Pszczelnik, Park Dinozaurów, tężnię solankową. Wybierając się na spacer dzieci nie musza iść ruchliwymi ulicami,  w czasie drogi mogą napawać się pięknem okolicy, śpiewem ptaków. Po prostu mały kawałek raju.

Program edukacyjny w przedszkolu:

• Zastanów się nad wartościami i priorytetami edukacyjnymi.
  • Sprawdź zgodność programu z Twoimi oczekiwaniami.
  • Oceń różnorodność zajęć i ich wpływ na rozwój dziecka.

W naszym siemianowickim przedszkolu Sowia 5 oferujemy zróżnicowane zajęcia, zapewniające dzieciom ogólny rozwój. Zobacz co oferujemy : OFERTA PRZEDSZKOLE SIEMIANOWICE

Kadra:

• Doświadczenie i kwalifikacje nauczycieli są kluczowe.
  • Ważne jest ciepłe, empatyczne podejście do dzieci.
  • Atmosfera zaufania i bezpieczeństwa sprzyja rozwojowi dziecka.

W Przedszkolu Sowia 5 zajęcia są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli. Nasz kadra ma wyższe wykształcenie pedagogiczne, zajęcia prowadzone są z pasją i zaangażowaniem.  Kadrę przedszkola Sowia 5 możecie poznać już teraz  – KADRA

Infrastruktura:

• Przestronne, bezpieczne sale zabaw sprzyjają komfortowej zabawie.
  • Dostęp do placu zabaw i terenów zielonych umożliwia aktywność fizyczną.
  • Wyposażenie w zabawki i pomoce dydaktyczne stymuluje rozwój dziecka.

Przedszkole Siemianowice Sowia 5 zapewnia nowoczesne wyposażenie, przestronne sale zabaw, pomoce dydaktyczne, które stymulują rozwój dziecka.

Jako jedno z nielicznych przedszkoli w Siemianowicach posiadamy swój własny plac zabaw, gdzie dzieci mogą bezpiecznie i radośnie spędzać czas.

Żłobek Sowia 5 w Siemianowicach

Dzieci w tym siemianowickim przedszkolu czują się komfortowo i bezpiecznie. A Rodzic może być spokojny, że jego dziecko jest szczęśliwe.

Edukację można na Sowiej 5 rozpocząć już od ŻŁOBKA. To idealne rozwiązanie, gdyż kontynuacja edukacji w tym samym miejscu jest dla dziecka dużo łatwiejsza i bezstresowa.

Zapraszamy do odwiedzenia nas – Przedszkole Siemianowice ul. Sowia 5.