IV Targi Firm i Pracy

IV Targi Firm i Pracy

Już 6 kwietnia w godzinach od 12:00 do 18:00 odbędą się IV Targi Firm i Pracy, na których nie może oczywiście zabraknąć nas – Przedszkola Sowia 5. Mamy nadzieję, że będziemy mogli się tam z Państwem spotkać i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

IV Targi Firm i Pracy odbędą się w Hali Kompleksu Sportowego „Michał” na ulicy Orzeszkowej 1 w Siemianowicach Śląskich.

Dlaczego warto przyjść na Targi Firm i Pracy?

W sobotę, 6 kwietnia, w godzinach 12-16, zapraszamy Państwa do odwiedzenia IV Siemianowickich Targów Firm i Pracy – kompleks sportowy "Michał" (dawna hala Zborna). przyjdź i wygraj miedzy innymi: – elektronarzędzia,- ekspres do kawy,- lokówkę,- 2 dniowy pobyt w Apartamentach Miku w Polanicy-Zdrój,- bilety na koncert,- bon o wartości 50 zł do restauracji Time Out,- bon o wartości 50 zł na stylizację paznokci w salonie Supreme,- zestawy słodyczy ufundowane przez firmę Wichary Nieruchomości,- bony o wartości 150 zł na naprawę ekspresu do kawy w firmie SAEKON,

Opublikowany przez Invest in Siemianowice Śląskie Piątek, 22 marca 2019

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska – przedszkola, żłobka i klubu malucha Sowia 5. Chętnie opowiemy jak działamy. Jak zajmujemy się dziećmi. Dlaczego dzieci tak bardzo lubią spędzać czas na Sowiej 5 w Siemianowicach Śląskich. Podczas targów będzie można również zapisać dziecko na zajęcia. Zarówno do przedszkola, żłobka jak i klubu malucha.

Jeżeli jesteś szczęśliwym Rodzicem dziecka  w wieku od 2,5 do 6 lat – zapraszamy do przedszkola Sowia 5. A Rodzice młodszych dzieci, będą mogli skorzystać z naszej oferty klubu malucha i żłobka.

Udział w targach jest całkowicie bezpłatny.

Dodatkową zachętą do udziału w targach są liczne konkursy z nagrodami. Prezydent Miasta ufundował atrakcyjne nagrody konkursowe o łącznej wartości 1500,00 zł. Wśród nagród do wygrania znajdują się elektronarzędzia, ekspres do kawy, lokówka do włosów. Wśród nagród do wygrania znajdują się również bony ufundowane przez wystawców.

Przedszkole Sowia 5 również przygotowało specjalne niespodzianki dla Rodziców, którzy odwiedzą nasze stanowisku 6 kwietnia.

Zapraszamy serdecznie.

 

targi