Świętowanie przedszkolaków

No i mamy święta. Możemy odpoczywać, świętować i spędzać czas z najbliższymi. To dobry czas dla Rodziny. Przedszkolaki uwielbiają święta. I czas przygotowań i czas samych świąt. Dlaczego? Bo są prezenty, bo przychodzi Babcia z Dziadkiem. Bo Rodzice są cały czas z nami. No nic dziwnego, że czas świąt jest cudowny. Takie jest właśnie świętowanie przedszkolaków.

Czas Świąt Bożego Narodzenia to prawdziwie magiczny czas. Czas wzruszeń, uniesień, spokoju i miłości. Nasze przedszkolaki z Przedszkola Sowia5 przygotowywały się do tego czasu na długo przed.

Uczyły się kolęd, tworzyły ozdoby świąteczne, piekły pierniki.

Świętowanie przedszkolaków

Dzięki realizacji tematyki związanej ze Świętami Bożego Narodzenia, dzieci pogłębiły swoją wiedze na temat tradycji, spędzania świąt, obyczajów bożonarodzeniowych.  Ten czas oczekiwania i nauki był równie ważny jak same święta.

Piękne prace jakie zostały wykonane przez ten czas przez dzieci, można podziwiać w przedszkolu jak i na naszym profilu na facebooku.

A jest co oglądać, bo nasze przedszkolaki z Przedszkola Sowia 5 w Siemianowicach Śląskich to najzdolniejsze dzieci z wszystkich.

Uwieńczeniem naszych prac była cudowna, wspólna Wigilia.

Świętowanie przedszkolaków

Barszczyk z uszkami smakował wszystkim.

Świętowanie przedszkolaków

Mamy nadzieję, że Święta mijają Wam w domach tak cudowanie jak w przedszkolu. My już za Wami tęsknimy i czekamy na Wasz powrót do przedszkola.