język niemiecki

Język niemiecki w Przedszkolu Sowia 5

Wśród wielu atrakcji, jakimi uprzyjemniamy dzieciom pobyt w naszym przedszkolu Sowia 5 w Siemianowicach Śląskich jest również nauka języka niemieckiego. Dzieci uwielbiają te zajęcia i bardzo chętnie biorą w nich udział. Zabawa i nauka – ten zestaw zawsze najbardziej angażuje dzieci i daje najlepsze rezultaty.

Zajęcia z języka niemieckiego prowadzone są w naszym przedszkolu od września 2017 przez Szkołę Języków Obcych Berliner.
Dzieci z zapałem uczą się nowego słownictwa, piosenek, wierszyków i dobrze się  bawią.
Mija dopiero drugi miesiąc nauki a dzieci potrafią już:
– przedstawić się:  ich heiße
– nazwać niektóre zabawki i przedmioty
– wykonać odpowiednie czynności, tak jak w piosence lub wierszyku.

Język niemiecki w Przedszkolu Sowia 5W zabawie towarzyszy im Złotowłosa, która wprowadza nasze przedszkolaki w zaczarowany świat bajki.

Prawda, że śliczna? Nasze przedszkolaki ją uwielbiają.

Również sówka Dobrusia uwielbia Złotowłosą. Zostały prawdziwymi przyjaciółkami.

Prace plastyczne, które tworzą dzieci przybliżają nam to, o czym się uczymy.

Tak powstał kolorowy, jesienny las, w którym szumią drzewa.

Język niemiecki w Przedszkolu Sowia 5 to prawdziwa atrakcja dla wszystkich przedszkolaków.

Jeżeli chcesz, aby i Twoje dziecko dołączyło do tej roześmianej gromady i podczas zabawy nauczyło się wielu przydatnych umiejętności, w tym również posługiwaniem się językiem niemieckim zadzwoń już dziś i zapytaj o wolne miejsce.