Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Już w tym miesiącu będziemy obchodzić jedne z najważniejszych dni w roku: Dzień Babci i Dziadka. O tym jak ważne są to dni i od kiedy je obchodzimy pisaliśmy już na naszym blogu w artykule: Babcia i Dziadek. 

Dzisiaj chcielibyśmy Wam podpowiedzieć jaki prezent będzie odpowiedni na tą okazję . 

Dzień Babci i Dziadka 

to dwa dni, kiedy nie możemy zapomnieć o żadnej Babci i o żadnym Dziadku. Przedszkolaki uwielbiają swoich Dziadków i chętnie spędzają z nimi czas, chętnie o nich opowiadają i oczywiście kochają „nad życie”.

21 stycznie – Dzień Babci – 22 stycznia – Dzień Dziadka: piękne dwa święta, podczas których możemy pokazać tą wielką miłość do swoich Babć i Dziadków. Kwiaty obowiązkowo musza się pojawić w każdym domu naszych dziadków, ale drobne upominki, które przedszkolaki będą mogły wręczyć, z pewnością ucieszą dodatkowo. Jakie mogą to być prezenty?

Co kupić na Dzień Babci i Dziadka?

 

1. Kubek z napisem dedykowanym specjalnie dla Babcia i Dziadka to z pewnością prezent, który ucieszy każdego. Każda poranna kawa, lub herbatka w takim kubku spowoduje natychmiastowy uśmiech na twarzy każdej Babci i każdego Dziadka.  Bo jak tu się nie cieszyć, gdy czyta się takie wyznanie wnuczka każdego poranka prawda?

2. Poduszki – przytulanki : to kolejny super pomysł na prezent dla naszych seniorów. Poduszka z napisem dla najlepszej Babci i poduszka dla idealnego Dziadka z pewnością umilą każdą drzemkę;

3.  Słoiczek miodu lipowego z naklejoną karteczką na słoiczku – dla mojego ukochanego Dziadka i wspaniałej Babci, będzie prezentem, który również wywoła uśmiech na ich twarzach – a przy tym jaki to zdrowy prezent ;

4. Fotoksiążka z najlepszymi ujęciami i wspólnymi zdjęciami. Taka pamiątka, po którą można sięgnąć w każdej wolnej chwili nie tylko ucieszy, ale również zatrzyma radosne chwile na dłużej.

5. Prezentacja – wykonana ze zdjęć – jeżeli nasi dziadkowie są skomputeryzowani (a w większości przypadków tak własnie jest) taka prezentacja to bardzo fajny pomysł, aby ucieszyć Dziadków.

Obowiązkowo do każdego prezentu musi być dołączona laurka własnoręcznie wykonana przez każdego wnuka. 

W Przedszkolu Sowia 5 w Siemianowicach Śląskich przygotowujemy się do tego Święta dużo, dużo wcześniej. Prezent dla Dziadków, przedszkolaki przygotowują już od miesiąca.

Już teraz pragniemy zaprosić wszystkie cudowne  Babcie i wszystkich wspaniałych Dziadków na przyjecie na ich cześć. Przyjęcie odbędzie się w naszym Przedszkolu 21 stycznia 2019 roku o godzinie 12:00 .

Zaproszenie na dzień Babci i Dziadka