sensoplastyka w przedszkolu

Marka zajęć Sensoplastyka (R)

Sensoplastyka(R) to zajęcia, które dzieci wprost uwielbiają. Podczas świetnej zabawy, angażowane są niemal wszystkie zmysły naszych małych podopiecznych. Czym są te tajemniczo brzmiące zajęcia? Co robimy na marce zajęć Sensoplastyka(R)?Celem jest wspieranie rozwoju kompetencji intra oraz interpersonalnych poprzez odpowiednie przygotowanie przestrzeni. Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka(R) opierają się wyłącznie na wykorzystaniu w 100% bezpiecznych produktów spożywczych. Podczas zajęć dzieci uczą się kreatywności i samodzielności. Mają do dyspozycji całą gamę kolorów, faktur i zapachów.

Nie ma żadnych granic.

sensoplastyka w przedszkolu

Wszystkie produkty, z których korzystamy podczas zajęć są w pełni bezpieczne dla naszych przedszkolaków.

sensoplastyka w przedszkolu

sensoplastyka w przedszkolu

sensoplastyka w przedszkolu

Jedynym minusem jest to, że trwają zawsze ZA KRÓTKO. Patrząc na te zajęcia, każdy ma ochotę się przyłączyć. Nie ma znaczenia czy jest to trzy, pięcio czy też osiemdziesięcio latek. Bo czy malowanie paluszkami może nie być przyjemne? Dlatego właśnie w przedszkolu Sowia 5 markę zajęć Sensoplastyka(R) stale włączamy do programu zajęć.

Zajęcia te, w naszym przedszkolu prowadzi Pani Sylwia Nowak