Niepubliczne przedszkole Sowia 5

Niepubliczne przedszkole Sowia 5

Nasze niepubliczne Przedszkole Sowia 5 w Siemianowicach Śląskich działa już od roku. Przez ten czas z prawdziwą przyjemnością i pełnym zaangażowaniem opiekowaliśmy się Państwa dziećmi. Dziękujemy Państwu, ze zaufaliście właśnie nam – w wyborze przedszkola dla Waszego dziecka. 

Wybór przedszkola to bardzo ważna decyzja. Jest to przecież pierwsze miejsce, gdzie Wasze dziecko spędza większość dnia. Gdzie będzie się rozwijać,  bawić i uczyć.

Staramy się, aby nasze przedszkole w pełni spełniało  Państwa oczekiwana. Wszyscy pracownicy Przedszkola Sowia 5 cały czas pogłębiają swoją wiedzę, aby zajęcia prowadzić nowocześnie i ciekawie dla dzieci.

Zapraszamy gości do naszego przedszkola, którzy uczą dzieci wielu ciekawych rzeczy.

Na stałe w cenie czesnego prowadzone są zajęcia z:

  • języka angielskiego;
  • rytmiki
  • sensoplastyki
  • bajkoterapii

Dodatkowe zajęcia jakie oferuje nasze przedszkole to:

  • muzykoterapia
  • zajęcia taneczne.

Aby Wasze dzieci mogły rozwijać również swoje umiejętności logicznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji, tworzenia algorytmów – czyli sposobu rozwiązywania problemów, od października rusza w naszym przedszkolu Mała Akademia Programowania – programowanie na dywanie. Podczas tych zajęć dzieci będą uczyły się nie tylko programowania, ale również szybkiego i bezstresowego podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów. I przede wszystkim będzie to super zabawa.

Przedszkole Sowia 5 jest przedszkolem integracyjnym.

Dzięki tej integracji, dzieci które uczęszczają do naszego przedszkola uczą się tolerancji, szacunku do drugiego człowieka i zrozumienia.

Przedszkole Sowia 5 rekrutację  prowadzi przez cały rok.

Zawsze możecie Państwo przyjść na ul. Sowią 5 w Siemianowicach Śląskich i zapisać swoją pociechę. Podczas tej wizyty przekonacie się sami, w jak pięknym otoczeniu może spędzać czas Wasze dziecko.