Konkurs plastyczny

Kochani Rodzice. Dziś początek astronomicznej wiosny. Niestety ze względu na obecną sytuację, nie możemy tego dnia świętować w naszym przedszkolu. Mamy jednak nadzieję, że chętnie weźmiecie udział wraz ze swoimi pociechami w konkursie. Konkurs plastyczny – konkurs rodzinny.

Konkurs plastyczny „ Najpiękniejszy kwiat wiosny”

Już dzisiaj startujemy z konkursem Rodzinnym dla Rodziców i naszych przedszkolnych dzieci.

Prosimy o wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej kwiat. Nie chodzi o jakiś konkretny gatunek rośliny. Niech Was poniesie wyobraźnia i kreatywność.

Jak wykonać pracę plastyczną na konkurs?

Praca powinna być wykonana na formacie A4 lub większym, w technice collag’u czyli dowolne materiały do wykorzystania:

• papier
  • tkaniny
  • sznurek
  • plastelina
  • folia aluminiowa
  • folia bąbelkowa
  • koraliki
  • guziki
  • nitki
  • korki
  • makaron
  • chrupki
  • wełna

Jednym słowem, wszystko, co przyjdzie Wam i waszym dzieciom do głowy.

Praca na konkurs ma być pracą  wspólną:

wykonana przez rodzica/opiekuna z dzieckiem. Niech Wasze dzieci tną, wydzierają z papieru, gniotą, skręcają folie, druciki itp., niech biorą czynny udział w tworzeniu tego dzieła.

Kochani Rodzice pamiętajcie !

Pomagacie swoim dzieciom. Ale to przede wszystkim Wasze dzieci mają doświadczać wielozmysłowo. Rozwijać koordynację wzrokowo- ruchową, wrażliwość dotykową, sprawność manualną i kreatywność.

Prace, nazwijmy je „zbyt perfekcyjne” nie będą brane pod uwagę.

Jak dostarczyć prace?

Sfotografowane prace należy przysyłać na naszą stronę na FB do dnia 27 marca 2020 roku.
Prace będą zamieszczane na stronie i będziecie Państwo mogli na nie oddawać swoje głosy. Praca z największą ilością lików wygrywa.

A na zwycięzcę czekają oczywiście ciekawe nagrody.

nagrody
Życzymy dobrze spędzonego ze sobą czasu i zdrowia.