Przedszkole w Siemianowicach Śląskich

Klub Malucha Sowia 5

Szczęśliwe dzieci aktywnych Rodziców – to dzieci z Klubu Malucha Sowia 5. To tutaj dzieci mogą bezpiecznie spędzać czas przez 10 godzin w ciągu dnia. Klub Malucha Sowia 5 to idealne miejsce dla Twojego dziecka.

Czesne wynosi jedynie 240,00 PLN.

Czesne zawiera:

• opiekę nad dzieckiem do 10 godzin dziennie
  • pełne wyżywienie
  • zajęcia dodatkowe grupowe: logopedyczne, sensoplastyki, bajkoterapii
  • dla dzieci z niepełnosprawnościami: integracyjne/rozwojowe zależne od potrzeb dziecka
  • podstawowe przybory plastyczne

Klub malucha

Zgłoszenie dziecka do klubu malucha Sowia 5 można złożyć TUTAJ

Klub Malucha ma na celu ułatwienie powrotu na rynek pracy rodzicom dzieci do lat 3. Ty możesz realizować swoje plany zawodowe, a Twoje dziecko bezpiecznie i radośnie będzie spędzało czas w naszym Klubie Malucha na Sowiej 5 w Siemianowicach Śląskich. A czas mija nam tutaj szybko, radośnie i pracowicie.

Dzieci pod czujnym okiem Cioci Iwonki nie próżnują – tańczą, śpiewają, budują …..

klub malucha

Wszystko po to, aby ich rozwój przebiegał prawidłowo, aby dzieci czuły się w naszym Klubie jak w domu.

Klub Malucha

I abyś Ty, Drogi Rodzicu mógł czuć się pewnie będąc w pracy. Twoje dziecko będzie miało w tym czasie idealną opiekę i będzie spędzało szczęśliwie czas.

Zapraszamy serdecznie do naszego Klubu Malucha Sowia 5 w Siemianowicach Sląskich.