Przedszkole w Siemianowicach Śląskich

Dobrusia – maskotka naszego przedszkola w Siemianowicach Śląskich

Maskotką Przedszkola Sowia 5 w Siemianowicach Śląskich jest  śliczna sówka. Do tej pory była bezimienna, dlatego też ogłosiliśmy konkurs. Konkurs na najładniejsze imię dla maskotki naszego przedszkola w Siemianowicach Śląskich. To Wy sami wymyślaliście imię dla naszej sówki. Propozycji było bardzo dużo. Były i Kasie i Zosie, Pusie, Hedwigi…. i wiele, wiele innych. 

Po burzliwych naradach ostatecznie podjęliśmy decyzję, aby Sówka

otrzymała imię DOBRUSIA.

Nasza sówka ma piękne imię, a mały Filip którego mama wymyśliła imię, otrzymał maskotkę sówki, z którą się nie rozstaje.

Sowa Dobrusia

Zobaczcie jaką ma zadowoloną buzię. Ale nie ma się co dziwić – Dobrusia to sówka, która każdemu poprawi humor. Mamy nadzieję, ze wszystkie przedszkolaki, które rozpoczną swoją edukacyjną przygodę właśnie w naszym przedszkolu na Sowiej 5 w Siemianowicach Śląskich, pokochają Dobrusię. Pokażcie sowim pociechom już dziś te wesołe maskotki, aby poczuły więź z maskotką i w przedszkolu poczuły się od razu jak u siebie w domu.

Dobrusia – maskotka naszego przedszkola w Siemianowicach Śląskich

Dobrusia - maskotka naszego przedszkola w Siemianowicach Śląskich

Na naszym profilu na facebooku już wkrótce ogłosimy kolejny konkurs, w którym nagrodą będzie maskotka sówki.

Jeżeli chcecie, aby Wasze dziecko spędzało czas w naszym przedszkolu, zadbajcie już teraz o dobry start. Niech zaprzyjaźni się z Dobrusią już teraz – w przedszkolu nie będzie się czuło samotne. Będzie przecież ze swoim przyjacielem. Łatwo nawiąże kontakt z innymi dziećmi, które tak jak ono są fanami Dobrusi. Zapisy do naszego przedszkolu trwają.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

tel 516 577 299

e-mail: przedszkole.sowia5@gmail.com

 

DOBRUSIA CZEKA

Jeden komentarz do “Dobrusia – maskotka naszego przedszkola w Siemianowicach Śląskich

Możliwość komentowania została wyłączona.