Dzień kropki w naszym przedszkolu

Dzień kropki w naszym przedszkolu

15 września obchodziliśmy Dzień kropki w naszym przedszkolu. jest to Międzynarodowy Dzień Kropki – International Dot Day. W tym dniu organizowanych jest wiele działań, które pomagają odkryć dzieciom talenty jakie w nich drzemią. Główną bohaterką tego dnia jest oczywiście KROPKA. Dlaczego właśnie ona możecie przeczytać TUTAJ

A jak wyglądał Dzień kropki w naszym przedszkolu?

Staraliśmy się wzbudzić w naszych podopiecznych kreatywność, pomysłowość i staraliśmy się zachęcić dzieci do działania. Tego dnia wszystkie przedszkolaki były przepięknie ubrane w ubranka z kropkami. I tutaj wielki ukłon w stronę Rodziców – Wasze dzieci wyglądały przepięknie. Dziękujemy bardzo, za tak wspaniałą współpracę.

W ciągu dnia wszystko kręciło się wokół KROPKI. Dzieci szukały w sali kropek, które wcześniej poukrywałyśmy, odkrywały umiejętności, które już wcześniej zdobyły, tworzyły przepiękne prace plastyczne.

Były prawdziwie twórcze i kreatywne. Drodzy Rodzice, możecie być z nich dumni. Bo to dzięki Wam te dzieci są takie niesamowite.

My jesteśmy bardzo dumni, że mamy takich podopiecznych.

Bo najlepsze przedszkolaki są właśnie u nas – w Przedszkolu Sowia 5.  

Każdego dnia poznajemy się bardziej, lepiej. I każdego dnia stwierdzamy, że są to dzieci niesamowite. Wspólnie tworzymy wspaniałą, przedszkolną rodzinę. Już widać, ze zawiązują się pierwsze przyjaźnie, dzieci tworzą same taką atmosferę, że aż smutno opuszczać przedszkole 🙂 Nasze wspólne spacery, w kamizelkach z logo przedszkola nie tylko zapewniają naszym dzieciom bezpieczeństwo, ale sprawiają, że dzieci wiedzą, że przedszkole Sowia 5 to ich przedszkole – to przedszkole dla nich.

Zresztą zobaczcie sami jacy są wspaniali, weseli i twórczy. Prawdziwa duma swoich Rodziców.

GALERIA ZDJĘĆ  Z DNIA KROPKI 

Jeżeli chcesz, aby i Twoje dziecko dołączyło to tej brygady bystrzaków – zapraszamy serdecznie – w naszym przedszkolu przyjęcia trwają cały rok. Nie czekaj i pozwól swojemu dziecku już dziś przeżyć piękną przygodę w Przedszkolu Sowia 5 w Siemianowicach Śląskich.

Aby zapisać swoje dziecko do Przedszkola Sowia 5 wystarczy wypełnić kartę zgłoszenia, którą znajdziecie na naszej stronie : KARTA ZGŁOSZENIA

Czekamy i zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkie małe sówki.