Bezpłatne badanie USG bioderek

Szanowni Państwo,

W imieniu ośrodka Medyczne Szkolenia Podyplomowe Pakt uprzejmie informuję, że 20-21 lutego 2021 realizujemy kolejną edycję szkolenia o tematyce USG stawów biodrowych niemowląt – pod kątem dysplazji.

Mali pacjenci w wieku do 15 miesiąca życia mogą skorzystać z bezpłatnego badania w ramach szkolenia o tej tematyce – czy możemy prosić o wsparcie i wywieszenie informacji dla rodziców – może ktoś chciałby skorzystać – tym bardziej, że badanie jest obowiązkowe dla niemowląt, czas oczekiwania na badanie z NFZ jest długi a koszt prywatnego badania wynosi min. 70 zł.

Nasz ośrodek działa na ogólnopolskiej arenie szkoleń od 25 lat jako uznany realizator szkolenia lekarzy. O wartości szkoleń MSP Pakt świadczy udział wybitnych specjalistów, ważność i aktualność poruszanej tematyki, praktyczny charakter oraz elitarność przedsięwzięć.

W ramach części praktycznej szkoleń propagujemy od lat profilaktykę zdrowotną wśród mieszkańców Śląska w formie bezpłatnych akcji badań.

 

BEZPŁATNE BADANIE USG BIODEREk