Przedszkole w Siemianowicach Śląskich

Przedszkole w Siemianowicach Śląskich

Rodzic małego dziecka, kiedy staje przed wyborem przedszkola dla swojego dziecka, często ma duży dylemat. Jakie wybrać, czym się kierować podczas dokonywania wyboru? Oczywiście nie jest to łatwe zadanie, musimy przecież wybrać przedszkole, miejsce opieki dla naszego dziecka. Jakie Przedszkole w Siemianowicach Śląskich wybrać?

W całych Siemianowicach Śląskich jest ponad 20 przedszkoli w różnych rejonach naszego miasta. Które wybrać? Gdzie zapisać swoje dziecko?

Przedszkole Sowia 5 w Siemianowicach Sląskich to Niepubliczne Przedszkole, które oferuje:

  • wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną;
  • zajęcia z:

języka angielskiego;

rytmiki

sensoplastyki

bajkoterapii

Przedszkole Sowia 5 jest przedszkolem integracyjnym  

Do naszego przedszkola w Siemianowicach Śląskich  przyjmowane są dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego wydanym z uwagi na autyzm, zespół Aspergera i niepełnosprawnościami sprzężonymi, z uwagi na niepełnosprawność intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym, a także ze względu na niepełnosprawność ruchową oraz afazję.

A co mówią o nas Rodzice dzieci, które uczęszczają do naszego przedszkola?

Patrycja Seweryn

Mieliśmy szczęście trafić na stronę przedszkola i tak zaczyna się przygoda. Świetny kontakt z założycielami przedszkola, cudowna, spokojna okolica, zachęcająca do kontaktu z przyrodą niezależnie od pogody. Ciekawe pomysły na prowadzenie przedszkola, z pewnością sprawią, że każdy Maluch z wielką chęcią będzie chciał spędzać tam czas. Sówka Dobrusia będzie czuwała nad przyjazną atmosferą. Czekamy z naszym synkiem z niecierpliwością na otwarcie Przedszkola przy ulicy Sowiej 5 i polecamy wszystkim!

Monika Cieluch

Jestem bardzo zadowolona z przedszkola. Mój syn również.
Pełen profesjonalizm, doskonałe podejście do dzieci.
Cała kadra wyspecjalizowana i pomocna. Polecam z całego serca 

Agnieszka Śliwa 

Polecam w 100 %
Przedszkole zdecydowanie inne, niespotykane w dzisiejszych czasach, wszystko starannie dopracowane pod każdym względem…
Piękny wystrój, rodzinna atmosfera, świetny kontakt z właścicielką.
Pełen profesjonalizm!

Agnieszka Gierszewska 

Jestem zadowolona z przedszkola. Panie mają indywidualne i bardzo łagodne podejście do dzieci. Świetny kontakt z dyrekcją, domowa i przytulna atmosfera. Bezpieczna i miła okolica (łąka, staw, park) Na zajęciach wiedza jest przekazywana przystępnie, w formie zabawy i bardzo kreatywnie. Dzieci uczestniczą w bajkoterapii, sensoplastyce, a z podstawowych zajęć mój syn wychodzi z dużą wiedzą i co rusz czymś mnie zaskakuje. Jak dla mnie to strzał w dziesiątkę 😊

Aby trafić do naszego przedszkola warto zobaczyć mapkę. 

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Nasza przedszkolna maskotka Dobrusia już czeka na nowych przyjaciół !!!

Przedszkole w Siemianowicach Śląskich