stroje karnawałowe dla dzieci

Stroje karnawałowe dla dzieci

Już 8 lutego w naszym przedszkolu Sowia 5 odbędzie się wspaniały bal karnawałowy. Będzie to oczywiście bal, podczas którego przedszkolaki będą mogły wystąpić w ciekawych strojach. A jakie stroje karnawałowe dla dzieci można wybrać?

Dzieci uwielbiają się przebierać. Uwielbiają wcielać się w różne role, a wymyślanie stroju na bal już samo w sobie jest zabawą.  Zapytaj dziecko kim chce być, za kogo chciałoby się przebrać – a potem kombinuj 😉  Oczywiście możemy skorzystać z oferty wypożyczalni strojów, lub też możemy stworzyć coś sami z tego co mamy w domu.

oto kilka pomysłów strojów karnawałowych dla dzieci na bal przebierańców, które możemy wyczarować wykorzystując to co mamy w domu:

Stroje karnawałowe dla chłopców:

• pirat
  • indianin
  • król
  • policjant
  • kowboj
  • żołnierz
  • piłkarz
  • mały lekarz

Stroje karnawałowe dla dziewczynek:

• królewna
  • tancerka
  • wróżka
  • tenisistka
  • lekarka
  • motylek
  • pipi
  • pszczółka maja
  • a może Masza?

stroje karnawałowe dla dzieci Powyższe stroje można bez większego problemu zorganizować zaglądając do własnej szafy i wykorzystując to co mamy w domu. Rozejrzyjcie się po zabawkach dziecka, a z pewnością znajdzie się mały lekarz, albo naukowiec …

Stroje powinny być na tyle wygodne, aby nasze maluchy mogły bez problemów się poruszać, aby mogły się wyszaleć i wytańczyć.

Mamy nadzieję że uda Wam się wykombinować coś ekstra i dzieciaki będą bawiły się wyśmienicie na:

Super balu przebierańców w Przedszkolu Sowia 5

w Siemianowicach Śląskich